השאירו את הפרטים כאן והתחילו לקבל הצעות שידוכים!


לאחר ההרשמה תקבלו מייל עם פרטי השדכן האישי שלכם.טופס לגברים
טופס לנשים
 

מה זה מערכת ניהול לשדכנים? ומה ההיתרונות להירשם אצל שדכן שעובד עם מערכת ניהול?

מקודשת מערכת ניהול לשדכנים, פותחה במטרה להחליף את הקלסרים ולעשות סדר לשדכנים בעסק השידוכים שלהם! בנוסף מקודשת מעניקה לשדכנים כלים משמעותיים שמאפשרים לחסוך זמן יקר, ליצור מאגר שידוכים גדול יותר, לשתף פעולה עם שדכנים אחרים ועוד מגוון כלים חשובים!

האם למשודכים יש אפשרות גישה למערכת?

חשוב מאוד לציין שמוקדשת היא מערכת ניהול לשדכנים בלבד, ושומרת על המסורת והכבוד בשידוכים, המשמעות היא שרק שדכנים שעברו תהליך הרשמה במקודשת יוכלו לקבל גישה למערכת לאחר שאישרו את תנאי השימוש.

לאיזה מגזר המערכת מתאימה?

מערכת השידוכים מתאימה לכל המגזרים שומרי התורה, חרדים, דתיים, ספרדים, אשכנזים, חסידים ואף מסורתיים, דפי ההרשמה במערכת ותיק הלקוח במערכת בנויים באופן שמתאים לכל המגזרים ולכן המערכת מציעה כלים לכל סוגי השדכנים.

מה היתרון במערכת מול עבודה עם קלסרים?

כאשר עובדים מול קלסרים תמיד שוכחים מועמדים, פעמים שדפים נאבדים וזה מונע מהשדכן להציע להרבה יותר הצעות שידוך רלווטיות, במערכת השידוכים כל הלקוחות בשקיפות באופן מסודר, ניתן לדעת עם מי המועמד נפגש גם לפני שנה ולמה הוא לא המשיך בפגישות, לתעד פרטים חשובים שיעזרו בעתיד לקדם את השידוך של כל מועמד ומועמדת.

האם יש מאגר אחד משותף לכל השדכנים?

מקודשת מציעה כלים לשדכנים לנהל את המאגר האישי שלהם, ולשמור על בלעדיות של המועמדים. ומקודשת זה לא אירגון שידוכים המאפשר מאגר כללי לכלל השדכנים. יש יתרון גדול בהתנהלות מול שדכן אישי אחד שמכיר את המועמד ויודע לרדת לסוף דעתו מול התנהלות עם הרבה שדכנים שונים.

האם יש שיתוף בין שדכנים?

במערכת יש אפשרות לשיתוף בין שדכנים כך כאשר יש לשדכן מסויים בחור שיכול להתאים לבחורה שרשומה אצל שדכנית אחרת המערכת תאפשר לעשות ביניהם התאמה רק כאשר אחד מהצדדים הוא מנוי במערכת.

האם ההרשמה לשידוכים הינה בחינם? ומהו "מנוי"?

ההרשמה למערכת למועמדים היא חינם. אולם כאשר מועמד נירשם בחינם הוא יכול לקבל הצעות רק מתוך המאגר האישי של השדכן שהוא רשום אליו, אך כאשר הוא נרשם כמנוי לשדכן שלו נפתחת אפשרות להציע לו הצעות מתוך כלל המאגר של כלל השדכנים שרושומים במערכת ובתיאום עם השדכנים.

מהו סכום דמי השידוכים שצריך לשלם כאשר נסגר שידוך?

תוכנת הניהול מציעה לשדכנים להתנהל בצורה מסודרת ומקצועית יותר, והיות שכך - כל שדכן או שדכנית קובעים את דמי השידוכים ויש להתעדכן עם השדכן האישי שלך.

כיצד ניתן להירשם לשידוכים?

ישנם שתי אפשרויות להרשם למערכת. האחת היא ע"י קבלת טופס הרשמה מקוון במייל או דרך הרשמה לשידוכים באתר. בנוסף ישנה אפשרות להירשם טלפונית על ידי השדכן או השדכנית, אפשרות זו טובה למועמדים שאין להם גישה למחשב בהתאם לשיטת העבודה של השדכן האישי.

כיצד המערכת עוזרת בהתאמת שידוך?

במערכת ישנו ממשק מיוחד שיודע לקבל את הנתונים של המועמד ואת הנתונים של מה שהוא מחפש ולהציג לשדכן מתוך כל המאגר את המועמדות הרלוונטיות עבורו. המערכת מציגה לשדכן את ההתאמות גם באחוזים ומראה לו נקודות שיכולות להוות כפערים בין המועמדים.

כיצד מתבצע שידוך בין שני שדכנים שונים?

כאשר אחד מהמועמדים במערכת נרשם כמנוי, המערכת מאפשרת לשדכן שלו התאמות שידוך עבורו גם מתוך מאגר של שדכנים אחרים. התהילך מתקדם באופן שהשדכן יוצר קשר עם השדכן של השידך השני, והשדכנים פועלים יחד על מנת לקדם את השידוך.

האם יש כלי שיכול לעזור שלא אשכח אף מועמד?

במערכת יש רשימות מסודרת של גברים ונשים, לכל מומעד כתוב תאריך הטיפול בו בפעם האחרונה, בנוסף ישנו "ממשק עבודה" שמאפשר לשדכן לעבוד כסדר לקוח לקוח והממשק מציג לשדכן את המומעד הבא עליו להציע לו שידוך.

האם השדכן מעודכן כאשר המשודך נרשם למערכת?

במערכת ישנו דף עידכונים שבו מציגה לשדכנן את כל מה שקורה עם כל מועמד ומועמד מתי הוא נרשם.