מקודשת. מערכת ניהול אפקטיבית לשדכנים.

במערכת תוכלו להכניס את שמות המועמדים שלכם בצורה אפקטיבית ונוחה כך שתוכלו למצוא את פרטי המשודך בקלות ובמהירות.

בנוסף תוכלו לעשות התאמות מדויקות הודות למערכת המקצועית היודעת לאתר נתונים על פי סיווג מפורט ביותר.

גם אני רוצה מערכת אפקטיבית לניהול השידוכים

הכנסה פאסיבית חודשית לשדכנים? במקודשת ... יש דבר כזה!
שיתוף בין שדכנים

כאשר אתם רשומים במערכת, שדכנים נוספים הנמצאים במערכת יכולים לעשות התאמות למשודכים שלכם ואתם תקבלו דמי שדכנות ללא מאמץ.
לדוגמא: שדכן הרשום במערכת יחפש למועמד שלו שידוך, במידה והמשודכת שלכם תמצא מתאימה והשידוך יסגר תקבלו דמי שידוך מצד המשודכת.

הפנית מועמדים להרשם כמנוי חודשי

כאשר אתם מפנים מועמד שלכם להצטרף כמנוי אתם מקבלים הכנסה חודשית בסכום 10 ₪ חודשי לכל מנוי.

גם אני רוצה הכנסה חודשית

המלצות

אני חייב את מקודשת! רק יש לי שאלה...

מקודשת מערכת ניהול לשדכנים, פותחה במטרה להחליף את הקלסרים ולעשות סדר לשדכנים בעסק השידוכים שלהם! בנוסף מקודשת מעניקה לשדכנים כלים משמעותיים שמאפשרים לחסוך זמן יקר, ליצור מאגר שידוכים גדול יותר, לשתף פעולה עם שדכנים אחרים ועוד מגוון כלים חשובים!

האם למשודכים יש אפשרות גישה למערכת?

חשוב מאוד לציין שמוקדשת היא מערכת ניהול לשדכנים בלבד, והיא לא אתר היכרויות, המשמעות היא שרק שדכנים שעברו תהליך הרשמה במקודשת יוכלו לקבל גישה למערכת לאחר שאישרו את תנאי השימוש.

לאיזה מגזר המערכת מתאימה?

מערכת השידוכים מתאימה לכל המגזרים שומרי התורה, חרדים, דתיים, ספרדים, אשכנזים, חסידים ואף מסורתיים, דפי ההרשמה במערכת ותיק הלקוח במערכת בנויים באופן שמתאים לכל המגזרים ולכן המערכת מציעה כלים לכל סוגי השדכנים.

מה היתרון במערכת מול עבודה עם קלסרים?

כאשר עובדים מול קלסרים תמיד שוכחים מועמדים, פעמים שדפים נאבדים וזה מונע מהשדכן להציע להרבה יותר הצעות שידוך רלווטיות, במערכת השידוכים כל הלקוחות בשקיפות באופן מסודר, ניתן לדעת עם מי המועמד נפגש גם לפני שנה ולמה הוא לא המשיך בפגישות, לתעד פרטים חשובים שיעזרו בעתיד לקדם את השידוך של כל מועמד ומועמדת.

האם יש מאגר אחד משותף לכל השדכנים?

מקודשת מציעה כלים לשדכנים לנהל את המאגר האישי שלהם, ולשמור על בלעדיות של המועמדים. ומקודשת זה לא אירגון שידוכים המאפשר מאגר כללי לכלל השדכנים. יש יתרון גדול בהתנהלות מול שדכן אישי אחד שמכיר את המועמד ויודע לרדת לסוף דעתו מול התנהלות עם הרבה שדכנים שונים.

האם יש שיתוף פעולה בין שדכנים?

במערכת יש אפשרות לשיתוף בין שדכנים כך כאשר יש לשדכן מסויים בחור שיכול להתאים לבחורה שרשומה אצל שדכנית אחרת המערכת תאפשר לעשות ביניהם התאמה רק כאשר אחד מהצדדים הוא מנוי במערכת.

האם המועמדים שלי צריכים לשלם למערכת? ומהו "מנוי"?

ההרשמה למערכת למועמדים היא חינם. אולם כאשר מועמד נירשם בחינם הוא יכול לקבל הצעות רק מתוך המאגר האישי של השדכן שהוא רשום אליו, אך כאשר הוא נרשם כמנוי לשדכן שלו נפתחת אפשרות להציע לו הצעות מתוך כלל המאגר של כלל השדכנים שרושומים במערכת ובתיאום עם השדכנים.

האם במקודשת מתערבת בגובה דמי השידוכים?

מקודשת מציע כלים לשדכן לנהל את עסק השידוכים שלו בצורה מקצועית ומסודרת יותר, והיא לא מתערבת בגובה דמי השידוכים ולא בדמי רישום אם וכאשר שדכן גובה.

האם השדכן צריך לשלם למערכת כאשר נסגר שידוך?

כאשר נסגר שידוך השדכן מקבל את 100% מדמי השידוכים בהתנהלות שלו מול המועמד ולפי מה שהוא סיכם איתו, אולם כאשר יש מועמד שהוא לא היה מנוי במערכת והוא קיבל הצעת שידוך ממועמדת של שדכן אחר במערכת המועמד צריך להוסיף על דמי השידוכים 336 ש"ח למקדשת.

האם יש אפשרות להכנסה מהמערכת גם שלא נסגר שידוך?

מקודשת יצרה תוכנית ייחודית שמאפשרת לשדכנים להגיע להכנסה חודשית גם שדעיין לא נסגר שידוכים. על כל מועמד אישי שבחר להירשם כמנוי מקודשת מעניקה 10 ש"ח לשדכן האישי שלו כל חודש כל עוד המועמד מנוי במערכת.

כיצד מועמדים נרשמים למערכת?

ישנם שתי אפשרויות להרשם למערכת. האחת היא לשלוח למועמד דרך המערכת טופס הרשמה מקוון, וניתן לראות בזמן אמת כאשר הלקוח סיים את ההרשמה ואת הפרטים שהוא הכניס למערכת. כלי זה משמעותי במיוחד שחוסך זמן יקר לשדכנים. בנוסף ישנה אפשרות לרשום מועמדים באופן עצמאי, אפשרות זו טובה למועמדים שאין להם גישה למחשב.

כיצד המערכת עוזרת בהתאמת שידוך?

במערכת ישנו ממשק מיוחד שיודע לקבל את הנתונים של המועמד ואת הנתונים של מה שהוא מחפש ולהציג לשדכן מתוך כל המאגר את המועמדות הרלוונטיות עבורו. המערכת מציגה לשדכן את ההתאמות גם באחוזים ומראה לו נקודות שיכולות להוות כפערים בין המועמדים.

האם יש הדרכה לשימוש במערכת?

המערכת הינה מאוד נוחה וקלה לשימוש, ישנם המון הסברים בכל דף במערכת על מהות הדף, כך שכל אדם שיש לו רקע בסיסי במחשבים יכול להשתמש במערכת. בנוסף ישנם סרטוני הדרכה מפורטים שמסבירים צעד צעד כיצד עושים פעולות חשובות במערכת.


כיצד מתבצע שידוך בין שני שדכנים שונים?

כאשר אחד מהמועמדים במערכת נרשם כמנוי, המערכת מאפשרת לשדכן שלו התאמות שידוך עבורו גם מתוך מאגר של שדכנים אחרים. התהילך מתקדם באופן שהשדכן יוצר קשר עם השדכן של השידך השני, והשדכנים פועלים יחד על מנת לקדם את השידוך.

האם יש כלי שעוזר לא לשכוח מועמדים?

במערכת יש רשימות מסודרת של גברים ונשים, לכל מומעד כתוב תאריך הטיפול בו בפעם האחרונה, בנוסף ישנו "ממשק עבודה" שמאפשר לשדכן לעבוד כסדר לקוח לקוח והממשק מציג לשדכן את המומעד הבא עליו להציע לו שידוך.

האם ניתן לראות כאשר מומעד נרשם?

במערכת ישנו דף עידכונים שבו מציגה לשדכנן את כל מה שקורה עם כל מועמד ומועמד מתי הוא נרשם, האם שדכן אחר כתב לו הערה בתיק האישי וכו..

טופס הרשמה לשדכנים

מקודשת מאפשרת לשדכנים לקבל את כל הכלים לנהל את עסק השידוכים שלהם כולל תמיכה והדרכות על המערכת במחיר שאסור לפספס.

חשבון שדכן במקודשת

רק
29לחודש - ללא התחייבות!

לשדכנים פעילים שרוצים להתחיל להניב פירות מהמאגר האישי שלהם ולסגור יותר שידוכים.

  מה תקבלו?
  ניהול השידוכים במערכת ללא הגבלת מועמדים.
  שיתוף פעולה בין שדכנים.
  שירות תמיכה מלא וזמינות גבוה גם במייל
  תעודת אבטחה SSL וגיבוי מאגר הנתונים.
  מערכת ניהול מתקדמת שמתייעלת כל הזמן.
  תגמול חודשי לשדכן על כל לקוח מנוי - 10 ₪!
  קישור אישי להעברה למשודכים שלכם.
  כל משודך שנרשם דרככם כמנוי במערכת מזכה אתכם ב120 ₪ בשנה /10 ש"ח לחודש(כל זמן שהמשודך מנוי).
*כרוך בעלות חד פעמית של 99 ש"ח

שדכנים הירשמו כעת ובחינם להכרת המערכת! ללא התחייבות!

אני מאשר\ת שקראתי את ה תקנון ואני מסכימ\ה לכל תנאיו. (חובה לאשר להמשך ההרשמה).

מעונינים לקבל הסבר אנושי על המערכת ?
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם.דרכים נוספות ליצירת קשר